چشم انداز

با بهره­گیری از دانش و فناوری روز دنیا در صنعت پرورش دام، طیور و آبزیان به بهره ­وری بالاتری در تولید ملی و سلامت جامعه ایرانی دست یافته‌ایم.

مأموریت

ما با تکیه بر فناوری و دانش روز دنیا و بهره مندی از نیروی انسانی خلاق و متعهد تلاش می­نماییم تا بهترین شریک تجاری برای واحدهای تولید خوراک و پرورش دام، طیور و آبزیان در راستای تأمین و تولید افزودنی‌ها، مکمل، پیش مخلوط و کنسانتره در کشور باشیم؛ تا همراستا با بالابردن بهره ­­وری واحدهای پرورش، امکانات لازم جهت دسترسی هر خانوار ایرانی به سبد غذایی سالم و ارزان را فراهم سازیم.

شرکت چینه چین

گروه تولیدی و بازرگانی استیری، به عنوان یک مجموعه ی مادر و متخصص در صنعت دام و طیور کشور، در سال 1380 با تاسیس کارخانه مکمل سازی چینه چین خراسان در سبزوار پا به عرصه تولید مکمل های غذایی خوراک دام و طیور گذاشت. کارخانه ی چینه چین با هدف تحقیق و توسعه و تولید مکمل های ویتامینه و معدنی مورد نیاز این صنعت بنیان گذاشته شد. در همان روزهای نخست مایحتاج غذایی جیره ی طیور را بر مبنای آخرین اطلاعات و دانش موجود در مراجع جهانی معتبر، مورد سنجش و بررسی قرار داد. همزمان با تجهیز آزمایشگاهی مدرن، با به روزترین ماشین آلات صنایع داروسازی، دست به کار تطابق کامل اهداف و فرآیند های کاری خود با موازین GPM شد و در همین راستا موفق به تولید کنستانتره غذایی طیور چینه چین خراسان نیز شد.

موقعیت ما

اطلاعات ارتباطی

شرکت مکمل سازی مهر چینه چین کیان

  • آدرستهران-سعادت آباد - بلوار دريا- پلاك ٧٠ - طبقه 4
  • 5111 0 877 (021)
  • info@chinechin.com
  • www.chinechin.com