نام و نام خانوادگی:کیوان استیری
سمت:هیئت مدیره و مدیرعامل
مدرک تحصیلی:فوق لیسانس
ایمیل:Keyvan@estiri.net
موبایل:09121001313
داخلی:114

نام و نام خانوادگی:مهسا میثاقی
سمت:مسئول دفتر
مدرک تحصیلی:کارشناس ارشد
ایمیل:Misaghi.m@estiri.net
داخلی:166

نام و نام خانوادگی:فرزاد رفیعی
سمت:مدیریت اجرایی
مدرک تحصیلی:فوق لیسانس
ایمیل:Rafeie.f@estiri.net

نام و نام خانوادگی: کامران یزدی
سمت: مشاور
مدرک تحصیلی: دکترای تغذیه دام
ایمیل: Yazdi.k@estiri.net
نام و نام خانوادگی: حسین ناجی
سمت: مشاور
مدرک تحصیلی: فوق لیسانس
ایمیل: Naji.h@estiri.net

نام و نام خانوادگی:مهدی علیزاده
سمت:مسئول فنی بهداشتی و کنترل کیفیت و آزمایشگاه
مدرک تحصیلی:دکتر دامپزشک
ایمیل:Alizade.m@estiri.net

نام و نام خانوادگی: فرنگیس شبانی
سمت: مسئول خرید
مدرک تحصیلی: لیسانس
ایمیل: Shabani.f@estiri.net
موبایل: 09122113641

نام و نام خانوادگی:علیرضا تیزرایی اقدم
سمت:مدیریت مالی
مدرک تحصیلی:لیسانس
ایمیل:Aghdam.a@estiri.net
موبایل:09121411046
داخلی156

نام و نام خانوادگی:مرتضی حسینی
سمت:مدیریت کارخانه و تولید
مدرک تحصیلی:لیسانس
ایمیل:Hoseini.m@estiri.net
موبایل:09153117225

نام و نام خانوادگی:محمد علی ملکی
سمت:سرپرست بازاریابی و فروش
مدرک تحصیلی:لیسانس
ایمیل:Maleki.m@estiri.net
موبایل:09105947008
داخلی105

نام و نام خانوادگی:شبنم ارجمند
سمت:کارشناس مالی و خزانه داری
مدرک تحصیلی:لیسانس
ایمیل:Arjmand.S@estiri.net
داخلی157

نام و نام خانوادگی: مجید شیرازی
سمت: کارشناس بازاریابی و فروش
مدرک تحصیلی: فوق لیسانس
ایمیل: Shirazi.m@estiri.net
موبایل: 09105947003
داخلی 153
---------------------------------------------------
نام و نام خانوادگی: هاله رستمی
سمت: کارشناس بازاریابی و فروش
مدرک تحصیلی: لیسانس
ایمیل: Rostami.h@estiri.net
موبایل: 09105947005
داخلی: 116
---------------------------------------------------
نام و نام خانوادگی: مسیح کاشفی
سمت: کارشناس بازاریابی و فروش
مدرک تحصیلی: فوق لیسانس
ایمیل: Kashefi.m@estiri.net
موبایل: 09105947009
داخلی 150

نام و نام خانوادگی:امیر محمد
سمت:سرپرست تحقیق و توسعه دام
مدرک تحصیلی:فوق لیسانس
ایمیل:Mohammad.a@estiri.net
موبایل:09104897001
داخلی:107

نام و نام خانوادگی:اصغر آقایی
سمت:سرپرست تحقیق و توسعه طیور
مدرک تحصیلی:فوق لیسانس
ایمیل:Aghaei.a@estiri.net
موبایل:09104897002
داخلی106

نام و نام خانوادگی:میلان چدری
سمت:سیستم‌ها و روش‌ها
مدرک تحصیلی:لیسانس
ایمیل:Chodri.m@estiri.net
داخلی165

نام و نام خانوادگی:محمود عباس آبادی 
سمت:نگهبانی 
مدرک تحصیلی:دیپلم 

نام و نام خانوادگی:مرتضی حسینی
سمت:مدیریت کارخانه و تولید
مدرک تحصیلی:لیسانس
ایمیل:Hoseini.m@estiri.net
موبایل:09153117225

نام و نام خانوادگی:مرتضی حسینی
سمت:مدیریت کارخانه و تولید
مدرک تحصیلی:لیسانس
ایمیل:Hoseini.m@estiri.net
موبایل:09153117225

نام و نام خانوادگی:اسدالله سعیدی نیا 
سمت:مسئول اداری 
مدرک تحصیلی:لیسانس 

نام و نام خانوادگی:مهدی علیزاده
سمت:مسئول فنی بهداشتی و کنترل کیفیت و آزمایشگاه
مدرک تحصیلی:دکتر دامپزشک
ایمیل:Alizade.m@estiri.net
 

نام و نام خانوادگی: علی اصغر ابارشی
سمت: عملیات تولید
نام و نام خانوادگی: مهدی ابارشی
سمت: عملیات تولید
نام و نام خانوادگی: جواد ابارشی
سمت: عملیات تولید
نام و نام خانوادگی: ابوالقاسم مرادی
سمت: عملیات تولید
نام و نام خانوادگی: امیر ابارشی
سمت: عملیات تولید
نام و نام خانوادگی: علی ابارشی
سمت: عملیات تولید

نام و نام خانوادگی:محسن راست گردانی
سمت:کارشناس خدمات مدیریت پرورش
مدرک تحصیلی:دکتر دامپزشک
ایمیل:Rastgordani.m@estiri.net
موبایل:09105947004
داخلی159

شرکت چینه چین

گروه تولیدی و بازرگانی استیری، به عنوان یک مجموعه ی مادر و متخصص در صنعت دام و طیور کشور، در سال 1380 با تاسیس کارخانه مکمل سازی چینه چین خراسان در سبزوار پا به عرصه تولید مکمل های غذایی خوراک دام و طیور گذاشت. کارخانه ی چینه چین با هدف تحقیق و توسعه و تولید مکمل های ویتامینه و معدنی مورد نیاز این صنعت بنیان گذاشته شد. در همان روزهای نخست مایحتاج غذایی جیره ی طیور را بر مبنای آخرین اطلاعات و دانش موجود در مراجع جهانی معتبر، مورد سنجش و بررسی قرار داد. همزمان با تجهیز آزمایشگاهی مدرن، با به روزترین ماشین آلات صنایع داروسازی، دست به کار تطابق کامل اهداف و فرآیند های کاری خود با موازین GPM شد و در همین راستا موفق به تولید کنستانتره غذایی طیور چینه چین خراسان نیز شد.

موقعیت ما

اطلاعات ارتباطی

شرکت مکمل سازی مهر چینه چین کیان

  • تهران-سعادت آباد-بلوار دریا-روبروی پارک دلاوران-جنب مدرسه معلم-پلاک ۷۰
  • 5111 0 877 (021)
  • info@chinechin.com
  • www.chinechin.com