اصطلاح تحقیق و توسعه (Research and development)، به کار خلاقانه‌ای گفته می‌شود که به طور سیستماتیک انجام می‌شود تا به دانش موجود افزوده شود. به عبارت دیگر که وظیفه اصلی تحقیق و توسعه، بررسی وضعیت محصولات فعلی و دستیابی به محصولات جدید است. تحقیق و توسعه کنونی، هسته مرکزی دنیای کسب و کار نوین است و تصمیمات اصلی در شرکتها بر پایه تحقیق و توسعه گرفته می‌شوند. از آنجایی که سطح رقابت‌ها، روش ها و فرایندهای تولید با سرعت فزاینده‌ای در حال گسترش هستند، بنابراین در مقوله کسب و کار، تحقیق و توسعه از درجه بالایی از اهمیت برخوردار می‌شود.

در همین راستا شرکت مهر چینه چین کیان نیز در واحد تحقیق و توسعه خود با بهره‌مندی از مجرب ترین متخصصین علوم تغذیه دام و طیور کشور و با هدف پاسخگویی به نیازهای روز مشتریان خود بطور مداوم در پی حفظ کیفیت، خلق نوآوری و استفاده از دانش و فناوری های نوین در تولید محصولات خود می باشد.

این واحد با در اختیار داشتن امکانات و تجهیزات آزمایشگاهی مطلوب و دارا بودن فارم‌های تحقیقاتی پرورش جوجه گوشتی و مرغ تخمگذار پروژه‌های تحقیقاتی مختلفی را به انجام رسانده است. همچنین پروژه‌های کاربردی مختلفی در رابطه با موضوعات پژوهشی مورد نیاز در قالب طرح‌های کاربردی با دانشگاه‌های مختلف کشور را در دست اجرا دارد. یکی از مهم ترین کارهای انجام گرفته توسط واحد تحقیق و توسعه شرکت برگزاری سمینارهای تخصصی با هدف توسعه دانش و تخصص و افزایش اطلاعات و توانایی‌های پرورش دهندگان دام و طیور بوده است.

این سمینارها به طور خلاصه شامل:

  • برگزاری سمینار معرفی محصولات جهت مصرف کنندگان صنعت دام و طیور
  • برگزاری سمینار تخصصی بررسی عوامل مؤثر در زمینه مصرف محصولات و نتایج آنها در فارم‌های متنوع
  • برگزاری کارگاه آموزشی تخصصی در زمینه مزایای مصرف خوراک‌های پلت و کرامبل در دوره آغازین، پرورش جوجه گوشتی و بازخورد آن در پایان دوره
  • برگزاری سمینار تخصصی در زمینه معرفی مواد معدنی نسل سوم جهت تولید مکمل و کنسانتره
  • برگزاری کارگاه آموزشی تخصصی در زمینه معرفی خوراک‌های پلت و مزایای استفاده از آن‌ها جهت افزایش بهره‌وری و تولید رقابتی

شرکت چینه چین

گروه تولیدی و بازرگانی استیری، به عنوان یک مجموعه ی مادر و متخصص در صنعت دام و طیور کشور، در سال 1380 با تاسیس کارخانه مکمل سازی چینه چین خراسان در سبزوار پا به عرصه تولید مکمل های غذایی خوراک دام و طیور گذاشت. کارخانه ی چینه چین با هدف تحقیق و توسعه و تولید مکمل های ویتامینه و معدنی مورد نیاز این صنعت بنیان گذاشته شد. در همان روزهای نخست مایحتاج غذایی جیره ی طیور را بر مبنای آخرین اطلاعات و دانش موجود در مراجع جهانی معتبر، مورد سنجش و بررسی قرار داد. همزمان با تجهیز آزمایشگاهی مدرن، با به روزترین ماشین آلات صنایع داروسازی، دست به کار تطابق کامل اهداف و فرآیند های کاری خود با موازین GPM شد و در همین راستا موفق به تولید کنستانتره غذایی طیور چینه چین خراسان نیز شد.

موقعیت ما

اطلاعات ارتباطی

شرکت مکمل سازی مهر چینه چین کیان

  • آدرستهران-سعادت آباد - بلوار دريا- پلاك ٧٠ - طبقه 4
  • 5111 0 877 (021)
  • info@chinechin.com
  • www.chinechin.com