آشنایی با گروه تولیدی بازرگانی استیری:

فعالیت در حوزه تامین و توزیع غلات توسط خانواده استیری از سال 1330 و به همت مرحوم حاج شمس الدین استیری آغاز گردید. نقش کلیدی فرزند ارشد آن مرحوم، جناب آقای سرگرد عباس استیری بعنوان ادامه دهنده راه پدر، در توسعه فعالیتهای اقتصادی خانواده انکارناپذیر و ستودنی است.ایشان با تفکری متعالی و نگاهی آینده نگر پا به عرصه صنعت دام و طیور گذاشته و امروز بعنوان یکی از با تجربه ترین افراد در صنعت دام و طیور ایران شناخته می شوند.

هم اکنون فرزندان ایشان مجموعه شرکتهای گروه تولیدی بازرگانی استیری را اداره می کنند.گروه تولیدی بازرگانی استیری در سال 1360، با تحت پوشش قراردادن واحدهای صنعتی دام و طیور در زمینه تامین مواد اولیه واحدهای مذکور در استان خراسان، فعالیت خود را از شهرستان سبزوار آغاز نمود.

این مجموعه در سال 1369 با احداث یک شعبه در شهرستان مشهد فعالیت خود را به کلیه استان‌های مجاور توسعه داده و با احداث چندین واحد مرغ گوشتی و تخم گذار به جرگه تولیدکنندگان و فروشندگان مرغ و تخم ­مرغ کشور پیوست.

گروه تولیدی بازگانی استیری در سال 1374 شرکت انیس شمس را با هدف تامین و توزیع نهاده ­های خوراک دام و طیور در شهرستان سبزوار تاسیس نمود و در سال 1380 با راه اندازی کارخانه مکمل­ سازی چینه ­چین در سبزوار پا به عرصه تولید مکمل و کنسانتره خوراک دام و طیور گذاشته و هم اکنون بعنوان یکی از معتبرترین تولیدکنندگان مکمل و کنسانتره در حال فعالیت می­باشد و با انجام پژوهش­های علمی و استفاده از مواد اولیه مرغوب و بهینه سازی فرمول های ساخت ، محصولاتی با کیفیت و قیمتی رقابتی به بازار عرضه نموده است. نظام تولید شرکت چینه­چین پس از ممیزی های فراوان موفق به اخذ افتخارات و گواهینامه‌های معتبر داخلی و خارجی شده است که این امر ثبات در کیفیت محصول نهایی و امنیت خاطر را برای مشتریان ایجاد می کند.از سوی دیگر گروه تولیدی بازرگانی استیری با توجه به سیاست تخصصی­سازی فعالیت­ها و گسترش فعالیت خود در زمینه واردات نهاده ­های خوراک دام و طیور در سال 1389 اقدام به تاسیس شرکت کیان برزین مهر نمود تا فعالیت­های تجاری خود را به صورت متمرکز و از طریق این شرکت پیگیری نماید. واردات نهاده­ها و افزودنیهای خوراک دام و طیور من جمله اسیدهای آمینه،کولین، ویتامین­ها و مواد معدنی، شرکت کیان برزین مهر را در این صنعت، تبدیل به یکی از اهرم­های اصلی در تهیه مواد اولیه واحدهای صنعتی دام و طیور کشور نموده است.

همچنین به منظور ترویج و تحکیم مشارکت و همکاری و تعاون عمومی و تامین نیازهای مشترک اقتصادی و کمک به تحقق عدالت اجتماعی به‌ عنوان اهداف عمومی و به ‌صورت تخصصی و به منظور راهبری کلان تامین و توزیع نهاده­ های خوراک دام و طیور و ارایه کلیه خدمات مرتبط با صنعت، شرکت بازار نهاده ایشتار تاسیس و از سال 1394 فعالیتهای شرکت انیس شمس نیز در این تعاونی ادغام شد.

هم اکنون نیز با توجه به توسعه زمینه های نوین سرمایه گزاری در صنعت آبزی پروری و چشم انداز روشن و رو به رشد تولید انواع آبزیان پرورشی در ایران ، گروه تولیدی بازرگانی استیری با بهره گیری از تجارب گذشته ، شناخت بازار ، توان سرمایه گزاری و همچنین توان کارشناسی و تخصصی خود اقدام به تشکیل دپارتمان تخصصی تامین و توزیع نهاده ها و ریز مغذی های خوراک آبزیان و به موازات آن تحقیق و بررسی جهت ورود به جمع تولید کنندگان خوراک آبزیان نموده است.

 

آشنایی با چینه چین

گروه تولیدی و بازرگانی استیری، در سال 1380 با تاسیس کارخانه چینه چین در سبزوار پا به عرصه تولید مکمل‌های غذایی خوراک دام و طیور گذاشت.  کارخانه چینه چین با هدف تحقیق و توسعه در راستای تولید مکمل‌های ویتامینه و معدنی مورد نیاز این صنعت بنیان گذاشته شد و در همان روزهای نخست مایحتاج غذایی جیره طیور را بر مبنای آخرین اطلاعات و دانش موجود در مراجع جهانی معتبر، مورد سنجش و بررسی قرار داد. همزمان با تجهیز آزمایشگاهی مدرن، با به روزترین ماشین آلات صنایع داروسازی، دست به کار تطابق کامل اهداف و فرآیندهای کاری خود با موازین GMP شد و در همین راستا به بازار تولید پیش مخلوط های کارخانجات و صنایع کنسانتره و مکمل دام،طیور و آبزیان نیز ورود نمود.

ویژگی های شرکت چینه چین:

  • تولید کننده انواع پیش مخلوط های ویژه کارخانجات خوراک شامل انواع کنسانتره، پرمیکس، مکمل‌های درمانی و افزودنی‌های خوراک دام،طیور و آبزیان
  • استفاده از مواد معدنی نسل سوم (هیدروکسی کلراید) در مکمل‌های معدنی دام و طیور
  • تنها صادر کننده برگه گارانتی محصولات
  • استفاده از برندهای برتر مواد اولیه ویتامینی و مواد معدنی جهان
  • واحد تحقیق و توسعه متخصص و مجرب
  • تولید کلیه محصولات ویژه و سفارشی جهت گونه‌ها و نژادهای مختلف دام، طیور و آبزیان

شرکت چینه چین

گروه تولیدی و بازرگانی استیری، به عنوان یک مجموعه ی مادر و متخصص در صنعت دام و طیور کشور، در سال 1380 با تاسیس کارخانه مکمل سازی چینه چین خراسان در سبزوار پا به عرصه تولید مکمل های غذایی خوراک دام و طیور گذاشت. کارخانه ی چینه چین با هدف تحقیق و توسعه و تولید مکمل های ویتامینه و معدنی مورد نیاز این صنعت بنیان گذاشته شد. در همان روزهای نخست مایحتاج غذایی جیره ی طیور را بر مبنای آخرین اطلاعات و دانش موجود در مراجع جهانی معتبر، مورد سنجش و بررسی قرار داد. همزمان با تجهیز آزمایشگاهی مدرن، با به روزترین ماشین آلات صنایع داروسازی، دست به کار تطابق کامل اهداف و فرآیند های کاری خود با موازین GPM شد و در همین راستا موفق به تولید کنستانتره غذایی طیور چینه چین خراسان نیز شد.

موقعیت ما

اطلاعات ارتباطی

شرکت مکمل سازی مهر چینه چین کیان

  • آدرستهران-سعادت آباد - بلوار دريا- پلاك ٧٠ - طبقه 4
  • 5111 0 877 (021)
  • info@chinechin.com
  • www.chinechin.com