1. مشتری مداری:

رهبران و کارکنان در تعریف اهداف، برنامه ریزی و اجرای تمامی فعالیت‌های کاری خود، رضایت مشتریان و همکاران خود را منطبق با ارزش‌های سازمان، مد نظر قرار داده و احترام به خواست و نیاز مشتری و برآورده ساختن آن به بهترین نحو ممکن را رسالتی خدشه ناپذیر برای خود و سایر همکاران می‌دانند.

 1. احترام به برند (نشان تجاری) شرکت مهر چینه چین کیان:

رهبران و کارکنان نه تنها وظائف، مسئولیت‌ها و رفتار خود را با نگاه دائمی به جایگاه برند شرکت مهر چینه چین کیان در بازار و جامعه انجام می‌دهند، بلکه همواره دستیابی به اهداف و منافع خود، سازمان و مشتری را متاثر از توسعه و ارتقا پایدار این برند می‌دانند.

 1. توجه به کرامت انسانی:

رهبران و کارکنان رعایت ادب، احترام، عدالت، انصاف، حسن خلق و سعه صدر در روابط کاری با مشتریان و همکاران خود را ارزشی انسانی تلقی نموده و به آن پایبندند.

 1. کارگروهی:

رهبران و کارکنان، دستیابی به اهداف و منافع سازمان و مشتری را در گرو انجام کارگروهی و تشریک مساعی می‌دانند و همواره منافع خود را در راستای تحقق منافع شرکت، گروه و مشتری تعریف می‌نمایند.

 1. رقابت پذیری و تلاش مستمر برای بهبود و پیشرفت:

رهبران و کارکنان، موفقیت رقبا و همکاران خود را الگویی برای پیشرفت می‌دانند و استفاده از روش‌های نوین کاری، کسب توانایی‌های شغلی و حرفه‌ای و سعی در بهبود ارایه خدمات و ایجاد بالاترین ارزش افزوده برای ارایه خدمات برتر را به‌عنوان اصولی‌ترین معیارهای رقابت پذیری و بهبود مستمر، مسئولیت دائم و اجتناب ناپذیر خود می‌دانند.

 1. توسعه شایستگی‌ها:

رهبران و کارکنان همواره نسبت به شایستگی‌های خود شناخت و آگاهی داشته و ارتقا سطح دانش، مهارت و نگرش خود و همچنین یاددهی و یادگیری را وظیفه‌ای دائم و پایان ناپذیر می‌دانند.

 1. مسئولیت پذیری:

رهبران و کارکنان نسبت به برآورده سازی نیازهای منطقی و تعریف شده مشتریان و همکاران خود اهتمام ورزیده و همواره نسبت به عملکرد خود پاسخگو می‌باشند.

 1. انتقاد پذیری:

رهبران و کارکنان تحت هر شرایطی پذیرای انتقاد مشتریان و همکاران خود هستند و پذیرش انتقاد را مسیری برای اصلاح و ارتقا عملکرد خود می‌دانند.

 1. امانتداری:

رهبران و کارکنان ضمن اهتمام در حفظ اسرار سازمان و مشتریان، با کمال دقت و در نهایت امانتداری اموال و اطلاعات آنان نزد خود را نگهداری و مراقبت می‌نمایند.

10.حفظ محیط زیست و توجه به سلامت جامعه:

رهبران و کارکنان به تاثیر عملکرد خود بر محیط زیست و سلامت جامعه واقف بوده و علاوه بر التزام به استانداردها و قوانین مرجع، با نگاهی متعالی در ارتقا کیفیت محیط زیست و سلامت جامعه کوشا هستند.

شرکت چینه چین

گروه تولیدی و بازرگانی استیری، به عنوان یک مجموعه ی مادر و متخصص در صنعت دام و طیور کشور، در سال 1380 با تاسیس کارخانه مکمل سازی چینه چین خراسان در سبزوار پا به عرصه تولید مکمل های غذایی خوراک دام و طیور گذاشت. کارخانه ی چینه چین با هدف تحقیق و توسعه و تولید مکمل های ویتامینه و معدنی مورد نیاز این صنعت بنیان گذاشته شد. در همان روزهای نخست مایحتاج غذایی جیره ی طیور را بر مبنای آخرین اطلاعات و دانش موجود در مراجع جهانی معتبر، مورد سنجش و بررسی قرار داد. همزمان با تجهیز آزمایشگاهی مدرن، با به روزترین ماشین آلات صنایع داروسازی، دست به کار تطابق کامل اهداف و فرآیند های کاری خود با موازین GPM شد و در همین راستا موفق به تولید کنستانتره غذایی طیور چینه چین خراسان نیز شد.

موقعیت ما

اطلاعات ارتباطی

شرکت مکمل سازی مهر چینه چین کیان

 • آدرستهران-سعادت آباد - بلوار دريا- پلاك ٧٠ - طبقه 4
 • 5111 0 877 (021)
 • info@chinechin.com
 • www.chinechin.com